مزو

کوکتل های مزو فیوژن

در این مقاله به معرفی انواع کوکتل های مزوتراپی فیوژن می پردازیم و در مورد هر کدام توضیح مختصری ارائه شده است.

کوکتل فیوژن +FUSION PPC

چربی‌ها به‌صورت محلول در آب بوده که از طریق جریان خون به کبد رفته و درنهایت طی روند بتا اکسیداسیون متابولیزه می‌شوند. داکسی کلات باعث افزایش ورود فسفاتیدیل کولین به آدیپوسیتها می‌شود، لذا این دارو معمولاً در کوکتل‌های مزوتراپی لاغری به همراه فسفاتیدیل کولین تولید و مصرف می‌شود. کوکتل PPC محصول فیوژن با اضافه شدن ارگانیک سیلیکون، ال-کارنیتین و فاکتور رشد بهینه‌شده که به آن PPC+ گفته می‌شود برای لیپولیز چربی بسیار کاراست. این مواد درروش مزوتراپی در پوست تزریق می‌شوند و به فرایندهای طبیعی که در بدن انجام می‌شوند سرعت می‌بخشند. مزوتراپی یکی از بهترین روش‌ها برای مراقبت و ترمیم پوست است. مواد بکار رفته در کوکتل‌ها تماماً موادی است که موردنیاز پوست‌اند. مزوتراپی لاغری یکی از رو‌ش‌های تائید شده برای چربی سوزی و کاهش وزن است که به دلیل استفاده از مواد موردنیاز بدن عوارض جانبی ندارد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن ppc پلاس(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION XFC+FACE

مزوتراپی جوانسازی پوست ازجمله راه‌های مقابله با پیری پوست است. فرمول F-XFC + FACE درمان نهایی برای پیری است. هر بطری حاوی تنها مواد فعال خالص و بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده یا سایر مواد شیمیایی است. این مواد درروش مزوتراپی در پوست تزریق می‌شود و چون وارد خون نمی‌شود عوارض جانبی ندارد. سیلیکون ارگانیک عنصر اصلی این فرمول با اثرات مختلف به‌عنوان cystostimulation، مسدودکننده رادیکال‌های آزاد، anti-glycation، ضد چین‌وچروک، تقویت، تقویت سنتز کلاژن و ضدالتهاب است. این برای افزایش سفت شدن پوست با DMAE است و کمبود مولکولی اسید هیالورونیک (همچنین رطوبت و حجم پوست) را جبران می‌کند. به لطف فیوژن XFC+FACE منحصربه‌فرد از پیری پوست می‌تواند به‌طور مؤثر جلوگیری شود و به‌طور طبیعی جوان‌سازی شود.

کوکتل مزوتراپی فیوژن xfc(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION XFC FACE

فرمول F-XFC FACE درمان نهایی ضد پیری و یک محصول برای مزوتراپی و آبرسان پوست است. هرویال تنها حاوی مواد فعال خالص است، وهیچ گونه مواد نگهدارنده یا سایر مواد شیمیایی ندارد. این فرمول برای پزشکانی که در زمینه جوانسازی با مزوتراپی و آبرسان پوست فعالیت می کنند کاملا شناخته شده است. سیلورگ عنصر اصلی این فرمول است که حضور مقادیری از آن در پوست، موجب آبرسانی پوست، تحریک پرولیفراسیون فیبروبلاستها، بازگرداندن صافی و قوام پوست، ضد چین و چروک، سفت شدن پوست، تقویت سنتز کلاژن و در نتیجه کاهش روند پیری سلولی و بازگرداندن قدرت و الاستیسیته کلاژن و الاستین بافت همبند می شود. از دیگر مواد این کوکتل DMAE است. ویژگی خاص DMAE این است که اثرات آن خیلی سریع ظاهر شده و ماندگاری طولانی دارد. با قرار گرفتن این ماده در کنارDMAE با اثرات مشابه و درنتیجه تشدید اثر هم افزایی، XFC FACE را به یک سفت کننده پوست و جوان کننده فوق العاده تبدیل کرده اند.

کوکتل مزوتراپی فیوژن xfc+face(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION XFC

فرمول F-XFC یک تقویت‌کننده پوست بر پایه بیش از 63 نوع ماده فعال است. عملکرد اصلی XFC، تقویت سلول‌های بنیادی و افزایش متابولیسم سلولی است. این ترکیب منحصربه‌فرد شامل تمام مواد مغذی برای سلول‌ها و تمام مولکول‌های موجود در چرخه کربس است که برای مزوتراپی تقویت پوست استفاده می شود. این مواد مغذی برای تولید سلول‌های ATP (انرژی سلولی) ضروری است. این مواد درروش مزوتراپی در پوست تزریق می‌شود و چون وارد خون نمی‌شود عوارض جانبی ندارد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن ایکس اف سی(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION XBC

FUSION XBC درمان نهایی چاقی برای رسیدن به بهترین استایل است که این کار را با استفاده از مکانیزم‌های مختلف و از راه کاهش سطح پوست پرتقال، تحریک لیپولیز و تخلیه انجام می‌دهد. مزوتراپی لاغری یکی از رو‌ش‌های تائید شده برای چربی سوزی و کاهش وزن است که به دلیل استفاده از مواد موردنیاز بدن عوارض جانبی ندارد. درواقع با انجام تمام فرایند‌های بیولوژیکی بر روی سلولیت نتایج فوق‌العاده‌ای را می‌گذارد. عصاره‌های هیالورونیداز، آرتی شوک و جینکو، مایعات همراه با سموم، که در بافت چربی انباشته‌شده‌اند، را از بین می‌برند و منجر به درمان ادم و سلولیت ادماتو می‌شوند. لیپاز، ارگانیک سیلیکون و کافئین باعث تحریک آدیپوسیتها به آزادسازی چربی به داخل جریان خون شده درحالی‌که ال-کارنیتین یک عامل تسهیل‌کننده تبدیل چربی به انرژی در داخل سلول است و برای تکمیل این روند، ملیلوتوس عروق خونی را احیاء می‌کند تا از تجمع سلولیت جدید جلوگیری شود و درنهایت عصاره هیدروکوتایل از شل شدن پوست به دلیل کاهش حجم جلوگیری می‌کند و پوست را سفت می‌کند. یکی از مهم‌ترین مزایای مزوتراپی نسبت به جراحی غیرتهاجمی بودن این روش است. در مزوتراپی جای زخم باقی نمی‌ماند و عوارض جانبی جراحی را ندارد. از این کوکتل می‌توان برای مزوتراپی غبغب استفاده کرد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن ایکس بی سی(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION VITAMIN ACE

F-Vitamin A, C, E  گزینه نهایی درمان پیری پوست، کاهش رادیکال‌های آزاد، کاهش تولید رنگدانه، روشن کننده پوست و ضد آکنه است. ویتامین A، C و E آنتی اکسیدان‌های بسیار قوی هستند. مزوتراپی صورت پوست یکی از بهترین روش‌ها برای مراقبت و ترمیم پوست است. مواد بکار رفته در کوکتل‌ها تماما موادی است که مورد نیاز پوست‌اند و چون وارد خون نمی‌شوند عملا عوارضی ندارد. آنها از آسیب رادیکال‌های آزاد به پوست که مهم ترین علت پیر شدن آن هستند جلوگیری می‌کنند. ترکیب ویتامین های A، C و E با یکدیگر برای ایجاد یک سیستم دفاع قدرتمند علیه پیری پوست امری هوشمندانه است. هنگامی که این ترکیب به طور مناسب استفاده شود، ویتامین C می تواند به لایه‌های عمیق‌تر اپیدرم در پوست نفوذ کرده و موجب افزایش سطح ویتامین C در آن بخش شود. با این کار رادیکال‌های آزاد از بین رفته، سنتز کلاژن از سر گرفته شده و تولید ملانین به طور قابل توجهی در پوست کاهش می یابد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن ویتامین ایس(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION SMART MIX

SMART MIX  یک ایده جدید، منحصربه‌فرد و خاص است، فرمولی که به نام برند فیوژن و برای اولین بار ثبت‌شده است. با این محصول قادر به ساختن کرم، لوسیون و ماسک به‌صورت کاملاً شخصی خواهید بود و برای انواع مزوتراپی صورت قابل استفاده است . ترکیبات این کوکتل صد در صد طبیعی و گیاهی است. اسمارت میکس راه‌حلی حرفه‌ای و واقعی بعد از هر فعالیت تهاجمی به پوست مثل مزو، میکرونیدلینگ، لایه‌برداری،الکتروپوریشن و … بدون خطر ایجاد عفونت. این محصول میکرو امولسیون است و حاوی مواد نگه‌دارنده، الکل، رایحه، مواد تشکیل‌دهنده با منشأ حیوانی، رنگ و سیلیکون نیست. انواع مزوتراپی صورت یکی از بهترین روش‌ها برای مراقبت و ترمیم پوست است. مواد بکار رفته در کوکتل‌ها تماماً موادی است که موردنیاز پوست‌اند و چون وارد خون نمی‌شوند عملاً عوارضی ندارد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن اسمارت میکس(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION RADIANCE

احساس خستگی، تیره و کدر شدن پوست از علائمی هستند که در بسیاری از مواقع در پوست خود یا اطرافیان خود دیده‌اید. علاوه بر این، انواع لک‌های ناشی از پیری، حاملگی و تابش آفتاب و یا حتی لک‌های ژنتیکی مواردی هستند که برای افراد بسیار آزاردهنده است و مزوتراپی لک صورت یکی از بهترین روش های درمان این عارضه  است.

کوکتل مزوتراپی فیوژن رادیانس روشن کننده(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION PPC

فسفاتیدیل کولین (ppc) آنتی‌اکسیدانی مشتق از لسیتین سویا است که به‌طور طبیعی در بدن ساخته می‌شود و در بیشتر غشاهای سلولی موجودات زنده یافت می‌شود. PPC با خاصیت دترژنتی و امولسیفیه کنندگی خودباعث کاهش رسوبات چربی می شود. چربی را به مولکولی محلول در آب تبدیل می‌کند به‌طوری‌که چربی به مواد بسیار ریز تبدیل‌شده، وارد جریان خون می‌شود و سپس با القاء یک واکنش آنزیمی، چربی ریز شده را به مونوگلیسیریدهایی با سایز بسیار کوچک (nano-sized) تبدیل می‏کند. این مونوگلسیریدها به کبد رفته و ضمن اثر محافظتی بر روی کبد به علت دارا بودن گروه کولین، به‌تدریج طی روند بتا اکسیداسیون، متابولیزه می‌شوند. این مواد درروش مزوتراپی در پوست تزریق می‌شوند و به فرایندهای طبیعی که در بدن انجام می‌شوند سرعت می‌بخشند. مزوتراپی یکی از بهترین روش‌ها برای مراقبت و ترمیم پوست است. مواد بکار رفته در کوکتل‌ها تماماً موادی است که موردنیاز پوست‌اند.

کوکتل مزوتراپی فیوژن پی پی سی برای چربی سوزی(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION PERFECT LIPS

Perfect lips محصولی است که برای بهبود ساختار و رنگ لب‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. حجم دهی و آب‌رسانی لب‌ها با استفاده از دو ماده هیالورونیک اسید و استیل هگزاپپتید 38 افزایش می‌یابد. این پپتید دارای فعالیتی هدفمند بوده که سبب افزایش میزان تولید بافت چربی در لب‌ها می‌گردد. این عملکرد منجر به تجمع چربی و افزایش حجم لب می‌شود. عصاره برخی از گیاهان مانند جینکوبیلوبا موجب تسهیل گردش خون مویرگی در لب‌ها شده و به طبع آن سبب اصلاح رنگ لب می‌گردد. به استفاده از مواد طبیعی در ترکیبات این کوکتل، این محصول عاری از هر نوع عوارض جانبی است و می‌توانید با خیال آسوده از آن در مزوتراپی لب استفاده کنید.

کوکتل مزوتراپی فیوژن بهبود حجم لب ها(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION MESOMATRIX

فرمول MESOMATRIX منحصربه‌فرد ما به‌گونه‌ای اختصاصی برای درمان اسکار و جای زخم، بازسازی و ترمیم ماتریکس پوست طراحی‌شده است. مزوتراپی صورت یکی از بهترین روش‌ها برای مراقبت و ترمیم پوست و درمان اسکارو جای زخم است. مواد بکار رفته در کوکتل‌ها تماماً موادی است که موردنیاز پوست‌اند و چون وارد خون نمی‌شوند عملاً عوارضی ندارد.  استفاده از این محصول برای درمان چین‌وچروک‌های عمیق، اسکارها و ترک‌های ناشی از کشش پوست توصیه می‌شود. فاکتورهای رشد اپیدرمی و فیبروبلاستی همراه با عصاره گیاه Centella Asiatica و هیالورونیک اسید می‌توانند بهترین عملکرد را در درمان این مشکلات پوستی داشته باشند. فاکتورهای رشد بر سلول‌های بنیادی اثر می‌گذارند، آن‌ها باعث تشکیل سلول‌های جدید و افزایش متابولیسم سلولی می‌گردند. پس از درمان با FUSION MESOMATRIX ، پوست ظاهری سالم و طبیعی را خواهد داشت.

کوکتل مزوتراپی فیوژن مزوماتریکس برای جای زخم(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION MELIRUTIN

سیلیکا ارگانیک، یک پلی ساکارید استخراج‌شده از جلبک و در ترکیب با گروه‌های سیلانوئیدی است. F-MELIRUTIN محلول در آب بوده و ازنظر بیولوژیکی فعال است. این ترکیب فعالیت‌های متعددی در مزوتراپی صورت و مزوتراپی مو از قبیل: اثرات ترمیمی، پیشگیری، حفاظت، بازسازی، تحریک متابولیسم، ضدالتهابی و چربی سوزی را دارا است. این ترکیب به‌صورت کلی به بازسازی و تقویت بافت همبند، رشته‌های کلاژن و الاستین کمک می‌کند. کمپلکس سیلیکا موجب ایجاد استحکام و رطوبت در پوست می‌شود و ترمیم پوست را تسریع می بخشد. از این محصول می‌توان در مزوتراپی لاغری، مزوتراپی صورت آکنه‌دار و مزوتراپی مو استفاده کرد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن ملیروتین(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION MAGISTTRAL

در این فرمولاسیون به‌منظور حفظ ساختار پوست، F-MAGISTRAL را با عصاره گیاه آرتیشو یا کنگر فرنگی ترکیب کرده‌ایم تا یک کوکتل باکیفیت بالا برای مزوتراپی و مزوتراپی لاغری بدن را ارائه دهیم. همچنین با استفاده از ترکیبات دیگری مانند روتین و کومارین اثرات حفاظتی این محصول بر عروق پوست و بهبود گردش خون در پوست را افزایش دادیم. مزوتراپی لاغری یکی از رو‌ش‌های تائید شده برای چربی سوزی و کاهش وزن است که به دلیل استفاده از مواد موردنیاز بدن عوارض جانبی ندارد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن مجستریال(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION LIFT + FACE

مزو فیوژن  F-LIFT + FACE درمان نهایی ضد پیری است. جوان‌سازی پوست و لیفت صورت یکی از دغدغه‌های امروزه بسیاری از افراد است. مزوتراپی صورت یکی از روش‌های مطمئن، اثربخش و بدون عوارض برای دستیابی به این مهم است.  هر ویال تنها حاوی مواد فعال خالص است، بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده یا سایر مواد شیمیایی. این پیشرفته‌ترین فرمول در جوان‌سازی و لیفت صورت است. پپتیدها و فاکتورهای رشدFGF)، EGF، (TRX عناصر اصلی این فرمول هستند که اثرات مختلفی از قبیل سیستواستروئیژن، مسدودکننده رادیکال‌های آزاد، anti-glycation ، ضد چین‌وچروک، تقویت‌کننده سنتز کلاژن و روشن‌کننده پوست دارند. از این مزو فیوژن می توان برای سفتی پوست، افزایش رطوبت و افزایش حجم پوست استفاده کرد. به لطف این محصول منحصربه‌فرد می‌توان از پیری پوست  جلوگیری کرد و پوستی جوان و شادآب داشت. همان‌طور که اشاره شد ترکیبات این مزوتراپی کاملاً طبیعی بوده و می‌توان بدون نگرانی از هرگونه عوارض جانبی از این کوکتل استفاده کرد. با مزوتراپی با فیوژن می توان بهترین نتایج را  در کمترین زمان ممکن بدست آورد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن لیفت پلاس فیس برای لیفت صورت(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION HYDRALIX

مزوتراپی صورت خشک یک از راهکارهای موثر برای حل مشکل آبرسانی به پوست است.COCKTAIL FUSION HYDRALIX (کوکتل مزوتراپی فیوژن) محصولی که به‌منظور رفع خشکی و برطرف کردن حجم پوست کاهش‌یافته طراحی‌شده است. استیل هگزاپپتید 37 موجود در این محصول موجب بهبود رطوبت پوست از طریق افزایش سطح بیان آکواپورین 3 (AQP3) در پوست می‌شود. این پروتئین غشایی در انتقال آب از طریق لایه‌های مختلف بافت دخالت دارد. افزایش غلظت این پروتئین در پوست موجب تسهیل حرکت آب از لایه پایین‌دست خود (لایه Basal) به لایه‌های بالاتری (Stratum corneum) در پوست می‌گردد. شواهدی مبنی بر اثربخشی این پروتئین تشکیل‌دهنده منافذ پوست از طریق مطالعات مختلفی در شرایط in vivo ارائه‌شده است و نشان می‌دهد که مزوتراپی صورت خشک با این کوکتل نتایج مطلوبی داشته است. استیل هگزاپپتید -37 می‌تواند آب‌رسانی به پوست را تا میزان 131٪ افزایش دهد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن برای آبرسانی به پوست(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION HAIR

F-HAIR مزوتراپی ریزش مو یکی از جدیدترین روش‌ها برای جلوگیری از ریزش مو و کمک به رشد مجد موهاست. هر ویال تنها حاوی مواد فعال خالص و بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده یا سایر مواد شیمیایی است. این کوکتل جریان خون مؤثر در پوست سر را بازسازی می‌کند و فولیکول‌های مو را احیا می‌کند. درواقع این‌یک فرمول مؤثر برای مبارزه با ریزش مو، تحریک رشد مجدد و کاهش ریزش مو است. به لطف Centella Asiatica و عصارهGingko، این ماده موجب افزایش جریان خون و درنتیجه آب‌رسانی و اکسیژن‌رسانی به پوست سر می‌شود. این کوکتل همچنین شامل تمام متابولیت‌های (ویتامین‌ها، اسیدهای آمینه و مواد معدنی) موردنیاز برای عملکرد مناسب متابولیسم تغذیه‌ای و انرژی رسان است. سیلیکون ارگانیک ماتریکس مو را بازسازی می‌کند درحالی‌که اسید هیالورونیک مرطوب و نرم می‌کند.

کوکتل مزوتراپی فیوژن درمان ریزش مو(برای خرید این محصول کلیک کنید)

COCKTAIL FUSION HAIR MEN

ریزش مو (آلوپسی) یک مشکل رایج ریزش مو است که در زنان و مردان دیده می‌شود که با مزوتراپی مو  قابل حل است. یکی از رایج‌ترین علل ریزش مو، آلوپسی آندروژنتیک (AGA)  است که 95٪ موارد ریزش مو را شامل می‌شود. به نظر می‌رسد مو بسیار پیچیده است. آن‌ها از 2 ساختار تشکیل‌شده‌اند: بخش بالای پوست یا تار مو و بخش زیرپوست یا فولیکول مو. در پایه فولیکول، پاپیل پوست و ECM یا ماتریکس برون سلولی قرار دارند. همان‌طور که سلول‌های جدید پاپیلا و ECM رشد می‌کنند، سلول‌های قبلی را به سمت بالا هل می‌دهند تا موها را تشکیل دهند. درمال پاپیلا نقش مهمی در تعاملات پوستی-اپیدرمی بازی می‌کند و از اهمیت زیادی برای تشکیل مو و چرخه رشد برخوردار است.

کوکتل مزوتراپی فیوژن برای ریزش مو آندروژنیک(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION EYE CONTOUR

مزوتراپی صورت یکی از بهترین روش‌ها برای مراقبت و ترمیم پوست است. F-EYE CONTOUR درمان نهایی برای دستیابی به بهترین نتایج در کوتاه‌ترین زمان است که از طریق مزوتراپی چشم انجام می شود. هر ویال تنها حاوی مواد فعال خالص، بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده یا سایر مواد شیمیایی است. F-EYE CONTOUR پاسخگو و برطرف‌کننده همه نگرانی‌ها برای این ناحیه حساس ازجمله پف زیر چشم، سیاهی زیر چشم، چین‌وچروک، خستگی و خشکی است. با استفاده از این محصول همه این‌ ویژگی‌ها به‌صورت یکجا در اختیار شما قرار دارد تا از هر راه‌حل دیگر بی‌نیاز باشید. پپتیدها و اسید هیالورونیک باعث تقویت، استحکام، افزایش رطوبت و کاهش چین‌وچروک می‌شوند. این مواد درروش مزوتراپی در پوست تزریق می‌شوند و چون وارد خون نمی‌شود عوارض جانبی ندارد.  Acetyl Tetrapeptide-5 با سازوکارهای ایجاد ادم مقابله کرده و باعث افزایش انعطاف‌پذیری و صافی پوست می‌شود. کافئین باعث حذف مایعات و خونی می‌شود که تیرگی زیر چشم را باعث می‌شوند. سیلیکون ارگانیک و ویتامینC، کار بازسازی ماتریکس پوست را انجام می‌دهند. F-EYE CONTOUR ترکیبی منحصربه‌فرد برای رسیدن به یک‌چشم زیبا و روشن است.

کوکتل مزوتراپی فیوژن برای دور چشم(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION CENTELIX

مواد بکار رفته در کوکتل‌ها تماماً موادی است که موردنیاز پوست‌اند و چون وارد خون نمی‌شوند عملاً عوارضی ندارد. تری‌ترپن‌های Centella Asiatica و به‌خصوص اسید استیک، باعث تحریک سنتز کلاژن و الاستین شده و با تأثیر بر روی کیفیت و الاستیسیتی دیواره وریدی به بهبود زخم کمک می‌کند.
این ماده از تشکیل فیبر در بافت چربی جلوگیری کرده و انعطاف‌پذیری بافت همبند را بهبود می‌بخشد. Focus می‌تواند مانع روند التهاب شود. Thallus در ماده Fucus حاوی ید آلی است که مایعات محفوظ شده از بعضی بخش‌های بدن را به گردش انداخته، جریان خون را تحریک می‌کند و سموم را از بین می‌برد. ادم یکی از علل سلولیت است بنابراین ماده فعالی که باعث باز جذب ادم می‌شود کاربرد زیادی برای درمان این شرایط دارد. Ivy extracts فعالیت‌های ضد الاستاز و ضد هیالورونیداز را نشان می‌دهد، برای درمان و محافظت ضعف‌های وریدی مفید است. Iyv همچنین دارای محتوای سیلیسیم بالاست که از این طریق سنتز کلاژن را تحریک می‌کند. این مواد درروش مزوتراپی در پوست تزریق می‌شوند و فرایند‌های ترمیم پوست را سرعت می‌بخشند.

کوکتل مزوتراپی فیوژن سنتلیکس(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION BTX

یکی از مؤثرترین روش‌ها برای درمان چین‌وچروک صورت و ترمیم و مراقبت از پوست مزوتراپی است. به دلیل استفاده از مواد طبیعی در کوکتل‌ها، مزوتراپی هیچ عوارض جانبی ندارد. F-BTX درمان نهایی برای دستیابی به بهترین نتایج در کوتاه‌ترین زمان است. هر ویال حاوی مواد فعال خالص است و حاوی هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده یا سایر مواد شیمیایی نیست. این ترکیب حاوی 2 نسل از پپتیدهای( Octapeptides و Pentapeptides) با اثر بوتاکس مانند است. پپتید‌ها مانع و کاهش‌دهنده انقباضات صورت هستند و باعث جلوگیری از تشکیل خطوط جدید شده و کاهش‌دهنده چین‌وچروک هستند. F-BTX  یک اثر منحصربه‌فرد برای تاثیرکلیدی در لیفتینگ است. یکی از مهم‌ترین مزایای مزوتراپی نسبت به جراحی غیرتهاجمی بودن این روش است. در مزوتراپی جای زخم باقی نمی‌ماند.

کوکتل مزوتراپی فیوژن مزوبوتاکس(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION B COMPLEX

کمپلکس F-Vitamin B ترکیبی از 4 ویتامین گروه  Bاست. ویتامین‌های گروه B ویتامین‌های محلول در آب هستند که نقش مهمی در متابولیسم سلول‌ها و بخصوص ترمیم مو ایفا می کند. ویتامین‌های B1، B2 و B6 برای تولید انرژی در سلول‌ها حیاتی هستند، کمبود ویتامین B باعث ایجاد اشکال خاصی از درماتیت (اماس پوست) می‌شود. ویتامین B5 برای درمان پوست چرب و آکنه مفید است و برای بهبود وضعیت مو نیز بسیار مؤثر است. مزوتراپی یکی از بهترین روش‌ها برای مراقبت و ترمیم پوست و مو است از این کوکتل می‌توان برای مزوتراپی صورت، مزوتراپی لاغری و مزوتراپی مو استفاده کرد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن ب کملکس(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION ANTI-OX

FUSION ANTI-OX یک محصول قدرتمند که رادیکال‌های آزاد، پیری ناشی از تابش نور خورشید و هایپرپیگمانتاسیون را در پوست هدف قرار می‌دهد و مناسب برای مزوتراپی جوان‌سازی صورت است. این کار بر اساس وجود و عملکرد آنزیم سوپر اکسید دیسموتاز (SOD) بوده که آنزیمی موجود در تمام سلول‌های زنده است. این آنزیم می‌‌‌تواند مولکول‌های اکسیژن بالقوه مضر در سلول‌ها را تخریب کرده تا از آسیب دیدن به پوست جلوگیری شود. اصولاً آنزیم ماده‌ای است که سبب تسریع واکنش‌های شیمیایی خاص در بدن می‌گردد. سوپر اکسید دیسموتاز آنزیمی است که موجب کاهش ایجاد چین‌وچروک در پوست، بازسازی بافت پوست و جلوگیری از التهاب در آن می‌گردد. ویتامین C و گلوتاتیون ترکیبات آنتی‌اکسیدان بسیار قوی هستند که باعث کاهش رنگ‌دانه و افزایش سطح کلاژن پوست می‌شوند. ما برای تکمیل این ترکیب قوی و مؤثر از آنتی‌اکسیدان‌ها، پیروات سدیم را به‌عنوان منبع انرژی برای افزایش متابولیسم سلولی اضافه کردیم. در مزوتراپی تمامی این مواد مغذی به پوست تزریق می‌شود.

کوکتل مزوتراپی فیوژن آنتی اکس ضد پیری(برای خرید این محصول کلیک کنید)

کوکتل فیوژن FUSION ACN

فرمول F-ACN یک هدف برای درمان آکنه است. با استفاده از مزوتراپی پوست می‌توان این کوکتل را به پوست تزریق کرد که باعث‌ترمیم پوست و کاهش التهاب آن می‌شود. آکنه اختلال فولیکول مو و غدد چربی‌دار است. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که منافذ پوست گاهی اوقات با سلول‌های پوست مرده مسدود می‌شوند. Sebum که به‌طورمعمول در سطح تخلیه می‌شود، توسط باکتری‌هایی مانند P. acnes مسدود شده و باکتری‌ها شروع به رشد می‌کنند و منافذ ملتهب می‌شوند، التهاب باعث ایجاد جوش‌هایی متورم و قرمزرنگ می‌شود. چربی پوست درواقع محافظت از پوست و مو را انجام می‌دهد. Sebum توسط DHT به وجود می‌آید که توسط آنزیم 5-­- reductase تعدیل‌شده است. پیامدهای آکنه: ضایعات و جوش، عزت‌نفس پایین، افسردگی، لکه‌های تیره بر روی پوست، زخم‌ها. ازآنجایی‌که در مزوتراپی از  مواد کاملاً طبیعی استفاده می‌شود این روش هیچ عوارضی ندارد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن آکنه(برای خرید این محصول کلیک کنید)

برای مشاهده تمام کوکتل های فیوژن کلیک کیند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن